המחלקה מטפלת בכל תחומי איכות הסביבה, פינוי אשפה, ביוב, פיקוח סביבתי

עדנה נוה מנהלת מחלקה

אביבה מסיקה מזכירת מחלקות איכות הסביבה ורישוי עסקים

יעקב גרשון פקח שפכים וביוב

חזי עזיזיאן מפקח איכה``ס אחראי גינון ציבורי

גל גובי פקחית איכה``ס

אביגדור שמקה אחראי פינוי אשפה

אבידן אזרק מפקח איכות הסביבה

נטשה קולר פקחית איכות הסביבה

עופר איש רם קב"ט

מנחם יזרעאל קב"ט מוס"ח

סתיו לוי שירות לתושב ומחלקת ביטחון

עומר ציפמן סגן מ.ב.ה מתמי"ד מג"ב

רס"מ דודו ג'אנו שוטר קהילתי

רס"ר עדי זערור מב"ס מתמיד מג"ב באר טוביה

ליאור מחב"ל מחב"ל

מאיר לגריסי מש”ק אשכול מערבי

ג'ורג' שלום מב"ס מתמיד מג"ב אמונים

מספרי טלפון בתי ספר של המועצה

תיכון באר טוביה

תיכון באר-עמי

יסודי מבואות

יסודי יד-חזון

יסודי נופים

יסודי רגבים

מנהל המחלקה גיל שאול 

גיל שאול מנהלת מחלקת גינון

מירי טל מנהלת אגף גבייה

זהבה שאלתיאל אחראית גביה ישובים: אמונים, חצב, חצור

לידיה סולימני אחראית גביה ישובים: באר טוביה, ביצרון, בית עזרא, כפר אחים, עזריקם, תלמי יחיאל, אחוה, עזר

יפה כהן ששון עובדת גביה אחראית ישובים: אורות, נוה מבטח, ניר בנים, ערוגות, שתולים, תימורים

סיגל אברג'יל עובדת גביה אחראית ישובים: ינון, כפר ורבורג, שדה עוזיהו

יעל אוחנה עובדת גביה אחראית ישובים: גבעתי, אזה"ת עד-הלום, אזה"ת מבצע, שונות

לימור אלקובי עובדת גביה אחראית ישובים ואזורי תעשייה : מושב אביגדור , אזה"ת באר טוביה , אזה"ת כנות

פנטה טקלה אחראית מים וביוב

ליאת אלימלך עובדת גביה אחראית אכיפה

הנהלת חשבונות

מורלי בן אמו

ענת קינן

זהבה רחמים

צופי צור גזבר

אסתי כהן מזכירת גזברות

תמי שלום קופה

המחלקה אחראית על אספקת שירותי דת לישובים

שאול פלקוביץ' מנהל מחלקה

תכלת גמליאל מזכירת המחלקה

איגור גיט מהנדס מפקח תשתיות

בוריס גלינברג מהנדס מפקח

דוד ביטון תחזוקת כבישים ומדרכות

רות דמתי מזכירת המחלקה

ד"ר ואדים איסקוביץ' רופא וטרינר רשותי

הועדה המקומית לתכנון ובניה

יצחק משה מהנדס הועדה

מזלית סמולט מנהלת הועדה

ספיר יהושע מזכירת רישוי

שמואל גוטמן שירות לאומי

יוליה חיון רישוי בניה

שגית דנין דהן בודקת תכניות

ברק צנחני בודקת תכניות

מורן גרנביץ בן הרוש מדענית

מעיין אלנקרי מפקחת בניה

יעקב בן חמו פקח ועדת בנין עיר

בר דה פורטו מפקח בניה

אמיר סיני מפקח בניה

עו"ד רון בריל תובע הוועדה

האגף אחראית על מערך החינוך המועצתי

רות קרטר מנהלת האגף

דורון חנין סגנית מנהלת האגף

אביבה גרשון קב"ס- קצינת ביקור סדיר

אביבית ארביב מזכירת המחלקה

מירי נעים מזכירת גנים/רכזת הסעות לחינוך מיוחד

ניצה אפרים מנהלת מחלקת הגיל הרך

היועץ המשפטי של המועצה האזורית באר טוביה

איתן מימוני עו" יועץ משפטי למועצה האזורית באר טוביה

תומר טבק עו"ד עו"ד במחלקה משפטית

עו"ד רון בריל תובע עירוני

המחלקה אחראית על הקשר בין ועדי הישובים לבין מחלקות המועצה

ניסים נחום רכז הישובים והועדה החקלאית

שרית צמח מזכירת המחלקה

מבקרת המועצה

דברת לישאור

   

רוני אזולאי מנכ"ל המועצה

המחלקה אחראית לאספקת שרותי תחזוקת מחשוב במועצה

יורי כצנלסון

דרור סמדג'ה מחשוב

רכזת מתנדבים

מירי ליבריידר רכזת מתנדבים וקהילה

מחלקת הנוער אחראית על פעילויות הנוער בישובי המועצה

קטי דהרי מנהלת מחלקת נוער

מרגלית סולטן מזכירת מחלקות ספורט ונוער

המחלקה אחראית על קיום פעיליות ספורט בישובי המועצה

אורי צבעוני מנהל מדור ספורט

מרגלית סולטן מזכירת מחלקות ספורט ונוער

בספריה האזורית מגוון עצום של ספרי קריאה ולימוד

טל שגב מנהלת ספריה

דרור שור ראש המועצה

שלמה שמאי סגן ראש המועצה , ממלא מקום

ורדית גבע מנהלת לשכה

רויית רייטר מנהלת לשכה

איתן מימוני יועץ משפטי

קבלת קהל

בתאום פגישה מראש טלפונית

עדנה נוה מנהלת מחלקה

אביבה מסיקה מזכירת המחלקה

אמיר סיני פקח רישוי עסקים

רויית רייטר גואטה מנהלת מחלקה

המחלקה מספקת שירותי יעוץ לתלמידי המועצה בכל מוסדות החינוך

חוה שביט מנהלת השירות הפסיכולוגי

עו"ס אורלי אהרון מנהלת המחלקה

לימור אמנו מזכירת המחלקה

לילך גרלה עובדת מינהל זכאות

מירי ליבריידר רכזת התנדבות

עו"ס רן טובים עו"ס התמכרויות נוער וצעירים.

עו"ס טל מלול טיפול בנערות במצוקה

עו"ס איילת שחר-דייטש רכזת תחום הורות ותחום מניעת התמכרויות, סמים ואלכוהול. פרוייט הקן ותימורים

עו"ס נטע טרטקובסקי מרכזת תכנית "ראשית"

עו"ס יפעת בוחניק פקידת סעד לסדרי דין ועו"ס, רכזת נכויות ופיגורי, רכזת פרויקט "מחשב לכל ילד"

עו"ס אביגיל סקרש טיפול בנפגעי סמים, רכזת הועדה לתכנון וטיפול, פקידת סעד לחוק הנוער, רכזת השמה חוץ ביתית, רכזת התכנית "עם הפנים לקהילה".

עו"ס מלי קוכמן פקידת סעד לחוק הנוער, מרכזת עבודה קהילתית, מרכזת פרויקט "יחדיו" ומרכזת הגיל הרך. יועצת ראש המועצה למעמד האישה

עו"ס פנינה טיפול משפחתי, פקידת סעד לסידרי דין. רכזת מועדוניות, רכזת ועדת חונכות סמכות

עו"ס שירי קיסר גורי מרכזת הטיפול בזקן

עו"ס גילי אבל עו"ס קשישים בישובים: בית עזרא, גבעתי וכפר ורבורג

עו"ס איילת אריאל מרכזת תכנית "עיר ללא אלימות"

אסתר עמוס מנהלת מחלקה

אלה יבלביץ חשבת שכר וכ"א

ציפי עמרני חשבת שכר וכ"א

ורד גולן חשבת שכר וכ"א

מיכה אוזן מנהל המחלקה

מלי פייביש מזכירת המחלקה

המחלקה אחראית על קיום ארועי תרבות לתושבי המועצה

חן טהר מנהלת תרבות

אודיטוריום טלי חן, אחראית

#name# #role#

לשלוח הודעה למדווח ?
    לא